Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
+420 720 999 500
Napište nám

Napište nám

CS
EN

Představujeme manažerský systém KYBOS

Proč si pořídit manažerský systém KYBOS?

Je to nejlepší způsob jak snadno a v pravý čas dostat potřebná firemní data pro Vaše rozhodování.

V řadě společností se firemní data čerpají z různých míst a různých zdrojů. Často není snadné tato data zobrazit přehledně a následně je vyhodnotit či porovnat. To stojí firmy mnoho finančních prostředků. Přípravy dat do reportů, jako podkladů pro dobré rozhodnutí, se navíc v pravidelných periodách opakují, proto náklady a časová náročnost neustále stoupají. Spolu s manuální aktualizací dat je tento způsob velmi drahý a neefektivní.

Řešením je manažerský systém KYBOS - jednoduchý a intuitivní nástroj pro efektivní řízení společností. Potřebné a aktuální informace ze všech firemních zdrojů jsou dostupné jediným kliknutím myší.

Co pro Vás manažerský systém KYBOS udělá?

Dvě důležité věci:

Za prvé:
KYBOS shromáždí všechna data z Vaší společnosti ze všech zdrojů na jedno místo, kterému říkáme „datový sklad“. V něm automaticky udržuje data aktuální.

Jedná se o data z různých informačních systémů, jako jsou např. PRYTANIS, SAP, HELIOS, Microsoft Dynamics NAV, AX, MONEY, K2, Karát, BYZNYS, ale i data z docházkových a dohledových systémů. Zdrojem dat může být i libovolný soubor či data z internetu ve formátech, jako excel, html, txt a dalších.

Za druhé:
KYBOS jediným kliknutím myší přetvoří libovolná firemní data v informace, které jsou tolik důležité pro správné rozhodování na všech manažerských pozicích. KYBOS data zobrazí, porovná, setřídí, vyfiltruje přehlednými způsoby, zobrazí grafickou formou, jako například: grafy, tabulky, dashboardy, kalendář. Tato zobrazení je možné navíc snadno zakomponovat do Vašich reportů, sdílet je nebo exportovat.

Kdo jsou uživatelé Kybosu?

Zjednodušeně všichni ti, kteří pracují s firemními daty a potřebují je pro svá rozhodnutí. Pro ředitele jsou klíčové finanční ukazatele, stav hospodaření, cashflow, účetní bude pracovat s nástrojem na urychlení uzávěrky a s pohledy na firemní čísla, vedoucí skladu dostane analýzu prodejů a nákupů a vedoucí dopravy může využít fakta o vytížení vozidel, technických kontrolách i firemních autech.

Jaké výhody a přínosy manažerský systém KYBOS přináší?

  1. firemních dat vytváří přehledné a úplné informace ze všech zdrojů najednou.
  2. Umožňuje intuitivní práci s daty a šetří čas pro zajištění potřebných výstupů.
  3. Usnadní kvalifikované rozhodování při řízení společnosti, a tím dosažení vyšších zisků, snižování nákladů a zefektivnění procesů.
  4. Zkvalitní práci manažerům všech úrovní.
  5. nízké pořizovací náklady.
  6. Je jednotným reportingovým nástrojem přes celou společnost či celý holding.

Chcete si KYBOS vyzkoušet?

Kontaktujte nás a domluvte si praktickou prezentaci ještě dnes.

Kontaktní informace naleznete ZDE.

 

Videa